Sprzęt firmy Kettler

Sprzęt firmy Kettler

 

Każdy sportowiec potrzebuje profesjonalnego miejsca, w którym będzie ćwiczył. Potem czas zastanowić się nad doborem optymalnej marki sprzętu, którym otoczymy się na siłowni. Na rynku jest wielu producentów, przez co mamy do czynienia ze sporą konkurencją w branży fitness.

Kettler – akcesoria i sprzęty sportowe.

sprzęt sportowy kettlerKettler to marka wybrana już przez miliony klientów pod każdą szerokością geograficzną. Niemiecka dbałość o jakość i szczegóły, jaką daje sprzęt sportowy Kettler, jest niemalże legendarna. Korzystają z niego przede wszystkim zawodowcy, ale również siłownie są wyposażone w bieżnie, czy crosstrainery tej firmy. Kettler, zajmuje się również produkcją akcesoriów sportowych jak ciężarki, stroje, gumy do rozciągania i szeroko pojęty asortyment branży fitness.  Jednak głównymi sprzętami sportowymi na jakie stawia firma są bieżnie, crosstrainery, orbitreki, ergomtry, różnego przeznaczenia rowery stacjonarne oraz inne wielkogabarytowe sprzęty, jakie znajdziemy na każdej siłowni. Kettler produkuje swój sprzęt na bazie współpracy z Instytutem Nauk o Sporcie z Dortmundu. Dzięki czemu sprzęt jest nie tylko opracowywany, ale i ma możliwość bycia testowanym przez światowej sławy autorytety medyczne. Sprzęty pochodzące od tego producenta, cieszą się opinią solidnych , wytrzymałych na intensywną eksploatację, estetycznych, najlepiej wykonanych i oferujących najlepsze rozwiązania techniczne. Warto wyposażyć swoją siłownię w sprzęt Kettler. To inwestycja w produkty markowe i sprawdzone, zatem nie może być mowy o kupowaniu kota w worku.

Sprzęt sportowy, z jakiego korzystamy, musi być przede wszystkim trwały. Ma służyć nam naprawdę długo, inaczej inwestycja nie ma sensu. Kettler to solidna marka, która może się poszczycić najmniejszą liczbą serwisowanego sprzętu własnej marki.

 

Close Menu