Styl w markowych okularach marki Guess

Styl w markowych okularach marki Guess

Okulary są obecnie jednym z modniejszych elementów stylizacji. Kształtują one nasz wygląd, nadają nam charakteru i wyrazu. Doskonale podkreślają nasz styl. W modzie są zarówno te korekcyjne jak i te przeciwsłoneczne. Wybór jest niemalże nieograniczony. Każdy z nas może dobrać idealne dla siebie.

Komfort w markowych okularach marki Guess

markowe okulary GuessObecnie okulary (zarówno te korekcyjne jak i przeciwsłoneczne) są bardzo modne. Przed ich zakupem powinniśmy jednak zastanowić się jakie będą dla nas idealne. Powinniśmy wziąć pod uwagę wiele czynników. Pierwszą rzeczą jaką powinniśmy wziąć pod uwagę jest kształt oprawek. To na jakie się zdecydujemy powinno zależeć od kształtu i rysów naszej twarzy. Przy twarzy np. okrągłej warto wybrać oprawki które optycznie ją wydłużą. Świetnie sprawdzą się tutaj oprawki o kanciastych rogach – najlepiej prostokątne. Przy twarzy trójkątnej powinniśmy wybrać oprawki bardzo lekkie, a nawet okulary bez oprawek. Przy twarzy kanciastej świetnie sprawdzą się oprawki okrągłe które złagodzą trochę ostre rysy twarzy. Największymi szczęściarzami przy doborze okularów są osoby o twarzy owalnej ponieważ im pasują niemalże wszystkie modele. Kolejną rzeczą na jaką powinniśmy zwrócić uwagę jest marka i jakość okularów. Jedną z popularniejszych i chętniej wybieranych jest marka Guess. Takie markowe okulary Guess są dobrej jakości, wykonane z trwałych materiałów. Zapewnią nam komfort noszenia i elegancję. Koniecznie powinniśmy również zwrócić uwagę na kolor i grubość oprawek. Dla osób o delikatnej urodzie, o jasnej karnacji i włosach sprawdzą się okulary bardziej delikatne które subtelnie podkreślą ich urodę. Dla osób o mocnych, wyrazistych rysach, ciemnych włosach i oprawie oczu warto wybrać okulary w mocniejszych kolorach, a nawet grubszych oprawkach. 

Wybór okularów jest ogromny. To, na jakie się zdecydujemy powinno zależeć od kilku rzeczy. Ważny jest przede wszystkim kształt naszej twarzy oraz typ naszej urody. Nie każdemu będzie dobrze we wszystkim, lecz z pomocą specjalistów w sklepach optycznych powinniśmy znaleźć model idealny dla siebie.

Close Menu