Suplementy diety dla sportowców czyli rozpoczęcie treningu

Suplementy diety dla sportowców czyli rozpoczęcie treningu

Od dawna już zastanawiałam się, czy nie rozpocząć treningu na siłowni. Ostatnio trochę przytyłam, co oczywiście mi się nie podobało. Jak każda kobieta staram się dbać o siebie i o swój wygląd, i dlatego też uznałam, ze trzeba się zabrać za siebie.

Suplementy diety dla sportowców to świetne rozwiązanie

suplementy diety dla sportowcówDodatkowo uznałam, że skuteczne odżywki i suplementy diety dla sportowców to byłoby dla mnie dobre rozwiązanie, ponieważ i tak miałam niedobory witamin i minerałów. Dodatkowo dowiedziałam się, że są jakieś tabletki na odchudzanie, ale jednak nie chciałam z nich skorzystać, przynajmniej na razie. Uznałam, ze lepiej jest się odchudzać naturalnymi metodami. W razie potrzeby coś sobie dokupię. Jednak nie było mi to potrzebne. Treningi na siłowni bardzo mi się spodobały i nie mogłam się doczekać następnego. Szybko gubiłam zbędne kilogramy i bardzo mi się to spodobało. Odstawiłam też suplementy diety, bo musiałam przez nie brać tabletki na wątrobę bo zaczynała mnie boleć. To nie było dla mnie korzystne rozwiązanie. Musiałam poza tym iść do apteki, żeby kupić te leki, a tam zobaczyłam jedynie leki na potencję bez recepty. Mnie one oczywiste niee interesowały i szybko poszłam po moje tabletki na wątrobę. Mimo wszystko cieszę się, ze rozpoczęłam swój trening, dzięki czemu udało mi się wrócić do formy. Teraz już na pewno nie będą korzystała ze wspomagaczy w tej dziedzinie bo tylko się przez nie gorzej czułam.

Zdrowa dieta w połączeniu z ćwiczeniami była najlepszym rozwiązaniem, dlatego też polecam takie rozwiązanie wszystkim, zamiast brania leków i innych suplementów.

Close Menu