Trwałe napisy na szklanki

Trwałe napisy na szklanki

Kilka miesięcy temu wraz z mężem kupiliśmy lokal, który niemalże od razu zaczęliśmy remontować. W sumie prace remontowe szły bardzo sprawnie, dzięki czemu mogłam skupić się na wystroju nowego pubu na naszym osiedlu. Uwielbiam planować, dlatego to nie było dla mnie męczące zajęcie, a bardziej relaksacyjne.

Dlaczego warto zamówić szklankę z grawerem?

szklanki z graweremBardzo długo szukałam szklanek, które przypadłyby mi do gustu oraz spełniałyby w stu procentach moje wymagania. W końcu moją uwagę przykuła firma, w której wykonują szklanki z grawerem na zamówienie. Stwierdziłam, że to nie tylko idealne rozwiązanie dla mnie, ale tego typu szklankę można kupić komuś jako prezent urodzinowy czy imieninowy. Ceny takich szklanek wbrew pozorom nie są drogie, a przy większej ilości zamówienia można zapytać o zniżkę. W ten sposób można uniknąć długich poszukiwań zarówno w sklepach internetowych jak i w stacjonarnych. Poza tym łatwiej i szybciej znaleźć tego typu firmy w internecie, a dodatkowo nie ukrywajmy tego, że jest to wygodniejsza opcja. Kiedy zamawiamy szklanki z grawerem można wykazać się kreatywnością oraz pomysłowością, dzięki czemu sami możemy zaskoczyć na przykład swoich przyszłych klientów. Obecnie jest tyle sposobów, aby znaleźć oryginalny grawer na szklanki, że będziecie zaskoczeni. Osobiście wybrałam dość specyficzny napis wraz z obrazkiem kotwicy. 

Zazwyczaj na zamówienie są robione szklanki z grawerem, ale dzięki temu dostaniemy taką opcję szklanek o jaką nam od samego początku chodziło. Dodatkowo można pokazać swoją kreatywność przy wymyślaniu wzoru albo skorzystać z jakiegoś gotowego szablonu. Jeśli nie jesteście w stanie znaleźć szklanek, które by spełniały wasze oczekiwania to opcja zamówienia takich szklanek wydaje się być świetnym rozwiązaniem.

Close Menu