Tworzę stronę internetową dla psiego fryzjera

Tworzę stronę internetową dla psiego fryzjera

Mój kumpel zawsze miał bardzo oryginalne pomysły i wszystkie jak do tej pory udało mu się zrealizować. Obaj mieszkamy w centrum Krakowa i mamy ze sobą częsty kontakt. Robert często wpada do mnie do biura, żeby pogadać.

Psi fryzjer był dobry

psi fryzjerOstatnio dowiedziałem się od niego, że założył salon fryzjerski dla psów i oferuje profesjonalne strzyżenie psów. Nie podejrzewałem go, że będzie kiedykolwiek pracował jako fryzjer dla psów, ale on ma do tego smykałkę i jak opowiadał to świetnie sobie radzi. Tym razem jak odwiedził mnie w biurze to miał do mnie jakąś sprawę. Podejrzewałem, że chce mi zlecić założenie strony internetowej dla swojego salonu. Moje przeczucia były jak najbardziej trafne, ponieważ właśnie taką prośbę do mnie wystosował. Dodał, że każdy szanujący się fryzjer dla psa ogłasza się również w internecie. Dla mnie to było oczywiste i naturalnie zgodziłem się z nim podjąć współpracę. Nie wziąłem od niego żadnych pieniędzy, ale w zamian ma wykonać dla mnie strzyżenie psów, które mam, bo jakoś ostatnio nie mam na to czasu. godny sprawdzenia psi fryzjer z Krakowa chętnie się zgodził i jeszcze tego samego wieczoru pojawił się u mnie z całym sprzętem. Mam dwa duże psy i wiem, że będzie przy tym trochę roboty. Kiedy on wykonywał strzyżenie psów to ja w międzyczasie budowałem stronę internetową dla jego salonu. Zapytałem go czy takie strzyżenie psów jest opłacalne i czy ludzie często przychodzą. Fryzjer dla psa prowadzi nawet kalendarz i zapisuje wszystkie wizyty. Ludzi przychodzi do niego sporo i zarabia na tym całkiem niezłe pieniądze.

Kiedy skończyłem jego stronę internetową to on jeszcze wykonywał strzyżenie psów i podszedłem do niego, ażeby przyjrzeć się jak to robi. Skubany ma niezłą technikę bo moje dzikusy były szalenie spokojne i dały się ostrzyć bez przeszkód.

Close Menu