Tworzenie ogrodów z miłością do natury

Tworzenie ogrodów z miłością do natury

Pochodzę z rodziny, która w pełni zanurzone była w tematyce roślin. Ojciec jest biologiem, natomiast mama ogrodnikiem. Nic więc dziwnego, że ja również zarabiam, opierając się na znajomości roślin. Poszłam jednak w nie o innym, bardziej artystycznym kierunku, gdyż zawsze miałam w sobie twórczą wenę. Ukończyłem więc kierunek o nazwie architektura ogrodów.

Profesjonalnie zaprojektowany ogród

projektowanie ogrodówOd najmłodszych lat żyłam w świecie roślin, wychowywana przez biologia i panią ogrodnik. Rodzice zarazili mnie miłością do natury, przy okazji przekazali sporo wiedzy . Wykorzystuję to w dorosłym życiu. Ukończyłam niedawno architekturę krajobrazu na uczelni przyrodniczej. Połączyłam więc moją pasję artystyczną z zamiłowaniem do świata roślin. Po studiach nie chciałam iść jednak do pracy, tylko postanowiłam założyć własną firmę. Główną usługą, którą oferuję, jest projektowanie ogrodów na prywatne zlecenia. W tej tematyce czuje się bowiem najlepiej. Oczywiście największy ruch mam wiosną i jesienią, kiedy to jest najlepszy okres na sadzenie roślin  jednak zimą też nie narzekam na brak klientów. Coraz więcej ludzi ma bowiem w domach ogrody zimowe, które często są zmieniane jak chodzi i aranżacje przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Poza projektowaniem ogrodów od czasu do czasu biorę też udział w większych projektach. Dzięki znajomościom zdobytym na studiach, pomagam przy planowaniu zieleni miejskiej,  tworząc różnego rodzaju skwery czy też parki. 

Pochodzę z rodziny, w której  zarażono mnie miłością do roślin. Pasję te przełożyłam w dorosłym życiu na sposób zarobkowania. Zajmuje się bowiem projektowaniem krajobrazu. Głównie mam zlecenia na prywatne ogrody, jednak od czasu do czasu pomagam równie, w większych, miejskich projektach, które są ciekawą odskocznią.

Close Menu