Urządzenie pokoju w nowoczesne meble

Urządzenie pokoju w nowoczesne meble

Mój chłopak Łukasz studiował w innym mieście i rzadko się spotykaliśmy. Zwłaszcza ostatni rok był trudny, bo miał egzaminy końcowe. Obiecał jednak, że jak dostanie dyplom, to wróci do Poznania i ze mną zamieszka. Cieszyłam się, bo miało to nastąpić jeszcze przed wakacjami.

Pokój dzienny z nowoczesnymi meblami 

meble pokojowe poznańMieszkanie miałam po babci i właściwie nic w nim nie robiłam. Meble jeszcze były w dobrym stanie i szkoda było mi wydawać pieniądze na urządzenie mieszkania. Kiedy jednak wprowadził się do mnie Łukasz, to od razu uznał, że potrzebne są nowe meble do pokoju dziennego. Stała tam stara meblościanka i wersalka. Oczywiście Łukasz zdecydował się wszystko załatwić na własną rękę i wybrać nowoczesne meble pokojowe Poznań znał jak własną kieszeń i dzięki temu dokładnie wiedział do jakiego sklepu meblowego się wybrać. Łukasz po meble pojechał sam a mi kazał pozbyć się tych starych. Oddałam je sąsiadce, która była zainteresowania. Zastanawiałam się jakie meble pokojowe wybierze Łukasz, bo miał on świetny gust i lubił mieszkać nowocześnie. Wrócił po trzech godzinach i poinformował mnie, że wieczorem pojawi się kierowca z melbami pokojowymi. W tym czasie wspólnie przygotowaliśmy pokój i Łukasz wyrzucił stary dywan. Na podłodze były panele, które prezentowały się dobrze. Meble kierowca przywiózł przed godziną osiemnastą. Kiedy je zobaczyłam, to zaniemówiłam. Były wręcz idealne. Bardzo nowoczesne meble do pokoju dziennego wybrał Łukasz. Byłam zachwycona.

Łukasz uprzedził mnie, że jeszcze wiele zmian mnie czeka, ponieważ planował kupić nowe meble do kuchni i łóżko do sypialni. Cieszyło mnie, że był tak mocno zaangażowany. W końcu mogliśmy razem zamieszkać i spędzać ze sobą dużo czasu. Brakowało mi jego obecności w ostatnim czasie.

Close Menu