Współpraca z biurem nieruchomości

Współpraca z biurem nieruchomości

Przeprowadzka do Gliwic była planowana już od jakiegoś czasu. Odwlekałem to w czasie, bo nie udało mi się jeszcze zamknąć wszystkich spraw. Pod koniec maja pojechałem do tego miasta, żeby rozejrzeć się za jakimś dużym mieszkaniem dla swoje rodziny.

Mieszkanie kupione dzięki pomocy biura nieruchomości

biuro nieruchomości w GliwicachNa czas poszukiwań mieszkania zamieszkałem u brata. Gliwice były daleko od Bydgoszczy i same dojazdy były przez to czasochłonne. Na czas poszukiwań mieszkania miałem na szczęście gdzie mieszkać. Brat od razu zalecił mi, bym nic nie szukał na własną rękę i skorzystał z pomocy pośrednika, bo tak będzie bezpieczniej. W sumie, to miał on rację, bo pierwszy raz w życiu kupowałem mieszkanie i nie miałem pojęcia jak to zrobić. Brat polecił mi najlepsze biuro nieruchomości w Gliwicach i się do niego wybrałem. Rozmawiałem z doświadczonym pośrednikiem, który wyjaśnił mi jak przebiega proces kupna mieszkania oraz jakie koszty dodatkowe są z tym związanie. Biuro nieruchomości pobierało prowizję od obu stron i była to dość uczciwa stawka w zamian za gwarancję bezpieczeństwa. Zaoferowano mi od razu kilka lokali mieszkalnych, które przeznaczone były na sprzedaż. Nie były to nowe mieszkania, ale wyremontowane i w świetnym stanie. Zainteresowało mnie mieszkanie, które posiadało pięć pokoi. Pośrednik posiadał w biurze nieruchomości klucze do tego mieszkania i od razu zaprosił mnie na prezentację. Trafiłem do najlepszego biura nieruchomości i byłem wdzięczny bratu za jego polecenie.

Mieszkanie tak mi się spodobało, że zdecydowałem się na jego zakup. Pośrednik załatwił za mnie wszelkie nieruchomości i nie miałem się o nic martwić. Taka forma załatwiania interesów zdecydowanie mi odpowiadała. Poczułem się ważnym klientem i docenionym a to podstawa.

Close Menu