Współpraca z projektantem wnętrz

Współpraca z projektantem wnętrz

Nie było łatwo zaimponować mojej żonie, ani tym bardziej jej dogodzić. Była to wyjątkowo wybredna i wymagająca kobieta, która zawsze wysoko stawiała poprzeczkę. Za to ją kochałem, bo zmuszała mnie do bycia kreatywnym. Byliśmy małżeństwem od dwunastu lat i ją kochałem.

Zatrudnienie znanego projektanta wnętrz

projektant wnętrz WrocławNa budowę nowego domu zdecydowałem się od razu, bo potrzebowałem więcej miejsca. Często pracowałem w domu i to było dla mnie najlepsze rozwiązanie. Oczywiście nie zamierzałem projektować wnętrz na własną rękę, gdyż nie miałem na ten temat żadnego pojęcia. Naturalnie musiał to być tylko najlepszy w branży projektant wnętrz Wrocław akurat był miastem, gdzie takich specjalistów nie brakowało, dlatego w tym konkretnym mieście rozpocząłem poszukiwania. Pod uwagę brałem trzech projektantów wnętrz, ale zdecydowałem się skorzystać z usług tego najlepszego. Musiałem mieć pewność, że wszystkie wnętrza w moim nowym domu będą profesjonalnie zaprojektowane. Człowiek ten był znany w całym kraju i wszyscy klienci byli zadowoleni z jego usług. Do zaprojektowania była kuchnia z jadalnią, salon, sypialnia i łazienki. Pokój gościnny stanowił najmniejsze wyzwanie, bo nie stawiałem wysokich wymagań. Projektant zanim zabrał się do pracy, to przeprowadził ze mną długą rozmowę. Chciał poznać mój gust, bo na tej podstawie zamierzał zaprojektować wszystkie wnętrza w domu. Wiedziałem już, że wszystko zostanie zaprojektowanie wręcz idealnie i mogłem zająć się swoimi sprawami.

Kiedy dom już był gotowy do wprowadzenia się, to zrobiłem to z ogromną przyjemnością. Moja małżonka była zachwycona i chyba pierwszy raz w życiu nie miała żadnych zastrzeżeń. Wszystkie zaaranżowane wnętrza jej się spodobały. Oczywiście od razu pochwaliła się swoim koleżankom.

Close Menu