Wycieczka i wypożyczalnia samochodów osobowych

Wycieczka i wypożyczalnia samochodów osobowych

Razem z chłopakiem lubiliśmy podróżować. Kiedy jeszcze mieliśmy samochód robiliśmy tak, że wyznaczaliśmy na mapie szereg miejsc do zobaczenia i jeździliśmy od jednego do drugiego nocując najczęściej w samochodzie.

Jak działa wypożyczalnia samochodów osobowych z Trójmiasta?

wypożyczalnia samochodów osobowychWracaliśmy do Trójmiasta wymęczeni i wygnieceni ale szczęśliwi. Niestety kiedy Darek stracił pracę pozbył się samochodu. Teraz znowu oboje już pracujemy ale póki co nie kupiliśmy nic nowego. Przez trzy lata z rzędu w ogóle nigdzie nie wyjeżdżaliśmy ale w te wakacje postanowiliśmy wreszcie to zmienić. Nasz kolega miał niedawno wypadek i dostał zastępczy samochód z OC sprawcy. Dzięki niemu zaznajomiliśmy się z zasadami na jakich działa wypożyczalnia samochodów osobowych Trójmiasto i postanowiliśmy, że moglibyśmy dzięki niej wreszcie wyjechać za Trójmiasto. Pierwsza wypożyczalnia do której zadzwoniłam miała akurat zarezerwowane wszystkie samochody na ten czas, który nas interesował ale już w kolejnej udało nam się wynająć samochód. Wzięliśmy największy samochód osobowy jaki miała firma przez co mieliśmy nadzieję, że będzie nam się w miarę wygodnie spało. Myśleliśmy, że wynajem samochodów jest zbyt drogi i że przez to nie będzie nas stać na nic innego ale spotkaliśmy się z pozytywną niespodzianką. Wypożyczalnia samochodów była na tyle tania, że mogliśmy sobie pozwolić na nocleg w normalny, hotelu. Mimo wszystko dwie noce i tak spędziliśmy w samochodzie – akurat tak nam pasowała trasa, że nie chcieliśmy zbaczać do noclegów.

Cała wycieczka była udana. Nie zawsze dopisywała pogoda ale to nam wcale nie przeszkadzało. Wreszcie po tylu latach udało nam się wyrwać z miasta i wypocząć.

Close Menu