Wylicytowanie nowoczesnej lampy na portalu aukcyjnym

Wylicytowanie nowoczesnej lampy na portalu aukcyjnym

Większość rzeczy, jakie posiadam w domu udało mi się wylicytować na portalu aukcyjnymi. Udało mi się te rzeczy kupić za bardzo małe pieniądze i to mnie cieszyło, ponieważ dzięki temu mogłem pozwolić sobie na więcej fajnych rzeczy do wyposażenia domu.

Nowoczesna lampa kryształowa kupiona za grosze 

nowoczesne lampy kryształoweRegularnie odwiedzałem portal aukcyjny, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się coś ciekawego. W niedzielę wieczorem znalazłem piękną lampę, którą chciałem kupić. Co prawda jej nie potrzebowałem, ale była taka ładna, że chciałem mieć ją w swoim salonie. Miałem świadomość ile kosztowały takie nowoczesne lampy kryształowe i miałem nadzieję, że tanio uda mi się ją kupić. Aukcję tę obserwowałem każdego dnia, ponieważ z czasem coraz bardziej zaczęło mi zależeć na tej nowoczesnej lampie. Nawet znalazłem odpowiednie miejsce, które idealnie nadawało się, aby ustawić tam lampę. Miałem taki wystrój salonu, że kryształowa lampa nadawała się idealnie. Zainteresowanie oczywiście było spore i dużo ludzi licytowało tę lampę, jednak ja byłem nieugięty. Do zakończenia aukcji pozostało pięć godzin i miałem temat na bieżąco pod kontrolą. Ustawiłem cenę maksymalną, jaką byłem w stanie zapłacić za tę lampę i liczyłem, że nikt mnie nie przelicytuje. Kiedy aukcja się zakończyła i to ja ją wygrałem, to byłem bardzo szczęśliwy. Wiedziałem już, że ta nowoczesna lampa jest moja. Od razu wpłaciłem pieniądze i wybrałem dostawę kurierem, ponieważ chciałem mieć tę lampę jak najszybciej.

Lampa w moim salonie wyglądała idealnie. Byłem tak szczęśliwy, że udało mi się ją kupić. Wszystkim znajomym pochwaliłem się swoim nowym nabytkiem. Moja matka, jak zobaczyła tę lampę, to stwierdziła, że koniecznie musi sprawić sobie taką samą. Ona już wybrała się do sklepu.

Close Menu