Wyposażenie magazynu w regały metalowe

Wyposażenie magazynu w regały metalowe

Pośrednictwo w handlu już mi nie wystarczało i tylko dlatego postanowiłem iść o krok dalej. Musiałem w tym celu nabyć magazyn, bo nie miałem gdzie trzymać towarów. Moja firma mieściła się w doskonałej lokalizacji, gdzie było mnóstwo powierzchni magazynowych do wynajęcia.

Magazyn z solidnymi regałami metalowymi

producent regałów metalowychWynająłem pusty magazyn, bo i tak planowałem go urządzić zgodnie ze swoimi potrzebami. Miał się tam mieścić cały dział dystrybucji i serwis. Biuro mieściło się tuż przy wejściu a w dalszej części było miejsce na towary. Nie miałem żadnych regałów a potrzebowałem wyposażenia do magazynu. Towar nie mógł być składowany na podłodze, ponieważ nie były to odpowiednie warunki do przechowywania tego typu towarów. W Bydgoszczy działał producent regałów metalowych, do którego pojechałem od razu. Zabrałem duże auto, ponieważ planowałem od razu dokonać zakupu potrzebnych mi regałów. Producent dysponował dość obszerną ofertą, ale nie miałem tyle czasu, żeby zastanawiać się, które regały do magazynu wybrać. Od razu więc powiedziałem, że szukam metalowych regałów, które posiadają regulację pólek. Producent zaprezentował mi więc regały metalowe, które idealnie nadawały się do magazynu. Były bardzo solidne i mogłem na nich umieścić na prawdę bardzo ciężkie produkty. Rozwiązanie mi zdecydowanie przypadło do gustu i wyjechałem z firmy tego producenta z regałami. Następnego dnia pracownicy zaczęli je składać i ustawiać w magazynie. Wszystko załatwiłem zgodnie z planowanym terminem.

Samodzielna sprzedaż była dobrym pomysłem, ponieważ to ja decydowałem o cenach. Nie byłem od nikogo zależny a towary nabywałem od klientów zagranicznych. Były one najwyższej jakości i co ważne, bardzo tanie. Dzięki temu miałem o wiele większe pole do popisu.

Close Menu