Zabezpieczenie przed włamywaczami czyli drzwi przeciwpożarowe

Zabezpieczenie przed włamywaczami czyli drzwi przeciwpożarowe

Mając dom, mieszkanie, samochód, czy będąc posiadaczem drogiego sprzętu np. RTV, AGD, komputerowego, obawiamy się, że możemy to stracić przez włamywacza. Dlatego też na wszelki sposób staramy się zabezpieczyć przed kradzieżą.

Drzwi przeciwpożarowe są grube i odporne

drzwi przeciwpożaroweAle nie jesteśmy w stanie przewidzieć z jakim włamywaczem będziemy mieć do czynienie, może być wyposażony w specjalistyczny sprzęt i nawet wymyślne zabezpieczenia go nie powstrzymają. Dlatego też ubezpieczamy się na wszelki wypadek od kradzieży, by chociaż otrzymać w takiej sytuacji odszkodowanie. Ale zanim dojdzie do włamania , warto zaznajomić się z kilkoma sposobami zabezpieczeń. Przede wszystkim każdy prawie ma okna plastikowe, czyli jest tutaj stolarka aluminiowa, która nie zatrzyma włamywacza, ale zamontowanie zewnętrznych rolet uniemożliwi złodziejowi wejście przez okno , tym samym możemy spać spokojnie poza domem np. będąc na wakacjach, gdyż po powrocie nie zastaniemy rozbitego okna. Możemy wyposażyć się w drzwi antywłamaniowe , które mają to do siebie, że mają liczne zamki i mocne zawiasy. Dobrym rozwiązaniem są też drzwi przeciwpożarowe aluminiowe , ich koszt zakupu jest tani w porównaniu z drzwiami antywłamaniowymi. Drzwi przeciwpożarowe są bardzo grube i odporne na wszelkie działania mechaniczne, są bardzo masywne.

Można także założyć alarm, który się rozlegnie jeśli ktoś wejdzie do naszego domu i nie wpisze specjalnego kodu dezaktywacyjnego. Jadąc na wakacje warto poprosić o przysługę sąsiadów , by ci mieli oko na nasz dom , mieszkanie.

Więcej o drzwiach na stronie http://www.alu-rad.pl

Close Menu