Zakładanie telewizji przemysłowej

Zakładanie telewizji przemysłowej

Od dziecka interesowałem się elektroniką i technologią. Wiedziałem, że jest to przyszłość. Ludzie inwestowali w coraz to nowsze telewizory a także szereg innych rzeczy. Wkrótce do tego wszystkiego doszedł monitoring.

Rośnie popularność telewizji przemysłowej

telewizja przemysłowa ipW swojej firmie jestem cenionym specjalistą i pracuje tam od wielu lat. Ostatnio otrzymujemy bardzo dużo zleceń od przedsiębiorców w naszym mieście. Nie tylko tych największych, ale także mniejszych. To bardzo dobrze, bo przynajmniej wiem, że będę miał długo zatrudnienie. Ostatnio montowana była telewizja przemysłowa ip w firmie produkującej części do aut. To nowoczesna technologia, która staje się dopiero coraz bardziej popularna. W miejscowej fabryce świeczek natomiast założyliśmy specjalny monitoring ahd. Na halach bardzo często dochodziło do zderzeń wózków widłowych i kierownictwo chciało wiedzieć co jest tego powodem – czy brawura i wygłupy osób, które się nimi poruszają czy może awaria sprzętu. Często także konserwujemy monitoring w miejscowym hipermarkecie. Jako, że działa on tam bardzo długo i to na wysokich obrotach musi być w pełni sprawny. Ostatnio zamawialiśmy dla nich specjalne dyski do rejestratorów. Jako, że ich poprzedni sprzęt nie był zbyt dobry jakościowo my wybraliśmy dla nich ten zdecydowanie lepszy. Od razu także wymieniliśmy na polecenie szefa sprzęty anytone do szybkiej komunikacji między ochroniarzami. Trzeba było także poddać konserwacji sprzęt lemm. Najbardziej potrzebowała tego naturalnie antena cb lemm ponieważ wystawione była na zewnątrz a co za tym idzie najbardziej narażona na działanie czynników atmosferycznych.

Bardzo lubię swoją pracę bo wiem, że wykonuje ją dobrze i czuje się potrzebny. Cieszę się także z tego, że coraz więcej osób rozumie, że założenie monitoringu wpłynie na ich bezpieczeństwo.

Więcej informacji o telewizji przemysłowej na stronie: http://www.merx.pl

Close Menu