Zasłona z pasków zamiast drzwi

Zasłona z pasków zamiast drzwi

Hale przemysłowe i duże markety podzielone są na poszczególne strefy, pełniące często odmienne funkcje. Przy ogromny gabarytach hali oddzielenie tych przestrzeni zwykłymi drzwiami jest czasami niemożliwe, a trzeba umieścić jakąś osłonę. Na szczęście istnieją proste i tanie rozwiązania, które możemy często obserwować w praktyce.

Paski wydzielają poszczególne części hali

przegrody paskoweHale magazynowe są specyficznymi miejscami, w których często pojawia się potrzeba wydzielenia pewnego miejsca, na przykład w celu przechowania jakichś materiałów. Na tak dużej przestrzeni nie da się nagle zamontować drzwi czy postawić ścianki działowej. Dlatego ktoś kiedyś wpadła na pomysł, żeby zastosować zasłony, ale wykonane ze specjalnego materiału. Materiałem tym jest PCV. Tworzy się z niego na przykład przegrody paskowe, które stosuje się właśnie jako formę osłony na dużych przestrzeniach. Dużym atutem takich kurtyn paskowych jest ich wytrzymałość oraz skuteczność w ochronie przed działaniem czynników zewnętrznych. Takie przegrody paskowe kojarzyć nam się mogą z marketami. Tam często zawiesza się je przy wejściach do magazynów czy też do chłodni na działach z mięsem. Właściciele hal magazynowych i produkcyjnych cenią też sobie możliwość kupowania przegród PCV w związku z tym, że można na nich sporo zaoszczędzić. Bardziej opłaca się bowiem kupić kawałek plastikowej przegrody, niż wydawać pieniądze na przebudowę hali.

Osłona w postaci przegrody wykonanej z plastikowych pasków, jest doskonałą i wygodną alternatywą dla drzwi w halach. Takie kurtyny są niezwykle wytrzymałe i skutecznie utrzymują temperaturę w danym pomieszczeniu oraz chronią przed kurzem i wszelkiego rodzaju pyłami. Przegrody paskowe kupuje się też zazwyczaj ze względu na ich korzystną cenę.

Close Menu