Zdecydowałam sie na wesele zorganizowane w namiocie z wypożyczalni

Zdecydowałam sie na wesele zorganizowane w namiocie z wypożyczalni

Mam na imię Ewelina. Marek mój narzeczony oświadczył mi się rok temu i szykujemy się do ślubu. Mamy już wybrany kościół i cukiernię ale nie możemy zdecydować się na konkretna salę.

Wypożyczalnia namiotów i nasza współpraca

wypożyczalnia namiotówMi marzy się uroczystość która nie będzie standardowa. Nie chce mieć takiego wesela jak każdy. Termin mamy na sierpień to będzie ciepły miesiąc i liczę oczywiście na piękną pogodę. Chciałabym żeby nasza uroczystość była przez wszystkich chwalona i była dla wszystkich nie zapomniana a szczególnie dla nas. Znalazłam salę za miastem, która oferuje swoim klientom wynajem namiotów. Restauracja ma bardzo duży ogród i w nim odbyło się już kilka uroczystości. Godna polecenia wypożyczalnia namiotów, która jest w okolicy ma podpisaną stałą współprace z ta restauracją. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej. Wynajem namiotów weselnych nie jest drogie. Namiot jest wypożyczany na weekend. Specjalista podjeżdża i go rozstawia a także zabezpiecza. Właściciel restauracji, który przygotowuje jedzenie a także udostępnia swój ogród oferuje przygotowanie całego wystroju gdy namiot już jest rozstawiony. Postanowiłam z mężem podjechać do tej restauracji i podpytać czy mają jeszcze wony termin na piętnastego sierpnia. Do wesela jeszcze ponad pół roku ale młodzi teraz wszystko szybciej rezerwują. Jak się okazało piętnasty był jeszcze wolny. Lokal i ogród bardzo nam się spodobał. Podjechaliśmy także do wypożyczalni. Firma poza namiotami weselnymi oferuje także wynajem hal namiotowych. Namioty wyglądają na dobrze wykonane. Namioty weselne znajdowały się w katalogach. Były pięknie ozdobione.

Mojemu narzeczonemu bardzo się spodobały. Wybraliśmy czerwoną dekorację. Będą balony i żywe kwiaty. Dekoracją zajmie się już restauracja. Już nie mogę się doczekać naszego ślubu

Close Menu