Znalazłam dobrego okulistę dziecięcego

Znalazłam dobrego okulistę dziecięcego

Jako odpowiedzialny rodzic zawsze zwracałam uwagę na rzeczy, które dzieją się z moim dzieckiem. Co jakiś czas mogłam zaobserwować czy wszystko jest dobrze na przykład zabierając do na kontrolne badania. Jednak czasami to nie wystarcza. Pewnego dnia nauczycielka mojego synka zabrała mnie na rozmowę.

Moje dziecko miało wadę wzroku 

okulary korekcyjne krakówPodejrzewała u niego lekkie problemu ze wzrokiem i proponowała wizytę u specjalisty. Ja byłam zadowolona z takiej reakcji w szkole, ponieważ sama nie przebywałam z dzieckiem w takich sytuacji i mogłam coś przegapić. Szybko więc zapisałam Jasia do okulisty dziecięcego. Tam bardzo doświadczona i miła pani przeprowadziła szczegółowe badania, które miały zdiagnozować problem. Okazało się, że mamy do czynienia z pewną wadą, którą da się prawie całkowicie wyleczyć jeżeli będziemy działać szybko. Potem dostaliśmy możliwość wyboru pomiędzy tradycyjnymi okularami lub soczewkami. Moje dziecko jednak wybrało to tradycyjne rozwiązanie, ponieważ obawiało się dyskomfortu związanego z codziennym zakładaniem i zdejmowaniem soczewek. Wygrały okulary korekcyjne kraków, które pochodziły z jednego z najlepszych optyków. Tam mając receptę mogliśmy również doprać ciekawie wyglądające oprawki. Dzięki temu mój syn wyglądał bardzo dobrze i nikt nie miał prawa go wytykać palcami z powodu noszenia okularów co zdarza się często w świecie dzieci. Na szczęście nowe okulary stały się dodatkiem do jego codziennego stroju i nikt nic złośliwego nie mówił.

Cieszyłam się z tego powodu, ponieważ zawsze miałam inne wyobrażenia i obawiałam się reakcji rówieśników. Okulary pochodzące z Krakowa nie tylko od nas miały pozytywną opinię. Wiele osób chwaliło je za fachowe doradztwo. Każdy w dzisiejszych czasach chciał wyglądać modnie ze swoimi okularami. 

Close Menu